صفحه اصلی رادزاد انجمن ها سئو چرا پیدا کردن یک متخصص سئو کار بسیار سختیه؟

 • این موضوع خالی است.
نمایش 3 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #12195
   رضا احمدی
   میهمان

   من قصد دارم از خدمات سئو یک شرکت یا حتی یک متخصص سئو استفاده کنم. اما هر بیشتر میرم دنبالش، انتخاب برام سخت تر میشه. چرا این کار اینقدر دشواره؟

  • #12196
   علی
   میهمان

   دلیل دشوار بودن این کار اینه که متاسفانه افراد دروغگوی زیادی در این کار وجود دارند. شرکت های بسیاری هستند که این روزها از هر فیلد دیگه ای به سمت دیجیتال مارکتینگ و سئو رو آوردند، بدون اینکه اصول این کار رو بدونند. هر کی با گذروندن یه کارگاه سئو، خودشو سئوکار میبینه!

   پرسش هایی رو آماده کنید و اونها رو از شرکت های سئو بپرسید. ببینید که چطور به اونها پاسخ میدن. به جرات میتونم بهتون بگم که هر کی که رتبه ای رو برای یک کلمه کلیدی، برای شما تضمین میکنه، همون لحظه گوشی رو روش قطع کنید.

   لطفا کمی سواد خودتونم بالا ببرید! با یه ساعت مطالعه کلی اطلاعات دستتون میاد و نیازی نیست مسائل اولیه سئو رو از شرکتای سئو بپرسید. در غیر این صورت، ذهنتون پر میشه از جوابای صحیح و غلطی که نمیدونین کدوم درسته و در نهایت اونی رو انتخاب می کنیم که سئو رو یه پروژه تمیز بهتون نشون میده. انتخاب شرکت سئو، خرید هویج نیست که هزینه مشخصی داشته باشه! شرکت های معتبر با توجه به سطح خدماتشون از شما هزینه دریافت می کنن و این شمایین که بایستی صبر کنید تا نتایج رو آروم آروم مشاهده کنید.

   این سوالم که سئو این کلمه چند؟ یا سئو این سایت چند؟ رو کنار بگذارید. سایت شما کلمات کلیدی زیادی داره و سئو یعنی فعالیت مداوم بر روی اونها و تولید محتوای با کیفیت براشون.

   نتیجه گیری این که غالب سختی انتخاب یک شرکت سئو به خاطر تحقیق نکردن خودتونه! یکم مطالعه کنید، سئو تضمینی رو سرچ کنید، سئو چیست رو سرچ کنید، چند تا مقاله در این حوزه بخونید و اونوقت این تصمیم گیری براتون راحت تر میشه.

  • #12199
   کبیری
   میهمان

   موانع زیادی برای اینکه یک شرکت سئو حتی در وجود صداقت، به یک شرکت همه فن حریف تبدیل بشه وجود داره. کمبود نیروی انسانی و عدم وجود سرمایه گذار در این حوزه از مشکلات رایج محسوب میشن. وب سایتای زیادی هستن که یک شبه و با معرفی چند تا نمونه کار خودشونو بهترین معرفی می کنن. به نظر من رتبه وب سایت شرکت های سئو مد نظرتونو به ازای عباراتی مانند سئو؛ سئو وب سایت، سئو چیست، هزینه سئو یا مثلا خدمات سئو چک کنید. اگر وب سایت مورد نظر شما در صفحه اول گوگل نباشه، امیدی نمیشه به اون داشت.

  • #12200
   سعید
   میهمان

   به نظر من، مهمترین دلیل دشوار بودن انتخاب یک سئوکار خوب اینه که غالب افراد به اندازه کافی از سئو نمیدونن. در نتیجه دست به انتخاب فردی می زنند که تصور می کنند که اون شخص سئو کار هستش، در صورتی که این چنین نیست. بنابراین دانش خودتون در مورد سئو رو بالاتر ببرید. وب سایت رادزاد راهنمای فوق العاده ای برای سئو داره. قبل از انتخاب متخصص سئو حتما اونو مطالعه کنید.

نمایش 3 پاسخ رشته ها
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.