افزایش بازدید سایت

افزایش ترافیک سایت موجب افزایش بازدید از سایت گردیده و یکی از نتایج آن افزایش رتبه الکسای سایت است. در الگوریتم های جدید گوگل، تعداد بازدید سایت به عنوان یکی از پارامترهای رتبه بندی سایت محسوب می شود و ترافیک سایت هرچه بیشتر باشد، مطمئنا نسبت به رقبای هم سطح خود در جایگاه بالاتری قرار خواهید گرفت.

این مسئله در مورد موضوعات بسیار رقابتی بیشتر به چشم می آید. چرا که الگوریتم های گوگل در کلمات بسیار پر رقابت، از رتبه بندی صحیح سایت ها عاجز هستند و خود گوگل نیز به این مسئله واقف است. در نتیجه چند وقتیست که میزان بازدید های سایت را به عنوان پارامتر موثر در رتبه بندی سایت ها وارد کرده است. البته این تاثیر، درباره بازدیدهایی که زمان آنها بیش از یک دقیقه می باشد و از بانس ریت پایین برخوردار هستند صدق می کند. در صورتی که از سرویس های افزایش بازدید با زمان کم استفاده کنید، حتی ممکن است با نتیجه معکوس مواجه گردید. همچنین در مورد سایت هایی که از آنالیتیکس گوگل استفاده نمی کنند نیز گفته می شود که گوگل از آمار سایت الکسا در تعیین تعداد بازدید های سایت استفاده می کند. بنابر این، با افزایش بازدید سایت می توانید در جایگاه بالاتری در نمایش جستجوی گوگل قرار بگیرید.

سرویس افزایش بازدید سایت در رادزاد به گونه ایست که بر خلاف دیگر سیستم های افزایش ترافیک، بانس ریت سایت را نیز بسیار کاهش داده و میانگین آن در حدود 15 درصد می باشد. میانگین زمان هر بازدید نیز در حدود 200 ثانیه است. هیچ محدودیتی هم در تعداد بازدید ها وجود ندارد و به هر تعداد بازدید درخواستی، اعمال اثر داده می شود. میزان بازدید ها را از طریق آمارگیر سایت می توانید چک کنید و در صورت درخواست نیز می توانید لینک های کوتاه گوگل را به عنوان لینک های مورد بازدید در سفارشتان ثبت کنید تا به آمار کلیک های آن دسترسی داشته باشید.

نرخ پایه هر بازدید در سایت مقدار 20 ریال می باشد که با توجه به زمان بالای بازدید و بانس ریت بسیار کم، یک نرخ استثنایی محسوب می شود. این مقدار در تعداد بازدید های بالا کاهش پیدا می کند و تا 17 ریال نیز می رسد. همچنین با خرید هر یک از بسته ها، 5 درصد از بازدید خریداری شده به عنوان هدیه به بازدید شما افزوده خواهد شد. جهت سفارش، یکی از بسته های زیر را انتخاب کرده و در صفحه بعد، لینک های خود را در فیلد توضیحات سفارش، قید کنید.

با عرض پوزش از کاربران، این سرویس تا اطلاع ثانوی ارائه نمی گردد.

4 دیدگاه

  1. با سلام، بازدیدهایی که میفرستید واقعی هستند و ارزش صرف هزینه دارند؟ یا اینکه فیک هستند.

    • جهت بازدید های واقعی و هدف دار، می بایست به دنبال سئو یا سایر روش های بازاریابی آنلاین مانند تبلیغات ادوردز یا تبلیغات بنری باشید. بازدید های خریداری شده در این صفحه در راستای افزایش رتبه الکسای سایت شما بودند که در حال حاضر هم دیگر ارائه نمی شوند.

    • همانطور که در مطلب هم اشاره شده این سرویس دیگر ارائه نشده و جهت ترافیک واقعی بهتر است سئو را دنبال بفرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *