قیمت سئو سایت

قیمت سئو داخلی سایت

قبل از از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. تعرفه سئو داخلی در رادزاد بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت زیادی انجام میشود. سئو داخلی در اغلب سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا، اپن کارت، … هم انجام می شود.

تعرفه پایه سئو داخلی سایت یک میلیون تومان بوده و با توجه به وضعیت حال حاضر سایت و حجم و اندازه آن، بر این مبلغ افزوده می شود. جهت استعلام دقیق هزینه سئو داخلی، با ما تماس بگیرید. این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی قابل تعریف است. لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد. مهمترین کارهایی که در این نوع پروژه ها انجام می شوند عبارتند از:

1- سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها (Description، Robots و …)
2- سئو و بهینه سازی تگ های هدر صفحات (تگ های H1 و H2 و …)
3- ساخت و بهینه سازی سایت مپ
4- فعال کردن htaccess. و تصحیح تنظیمات آن
5- بهینه سازی فایل های جاوا اسکریپت
6- بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان
7- بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده HTML
8- فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
9- فعال کردن کش
10- بهینه سازی نحوه بارگزاری و اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت
11- بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت
12- مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript
13- بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)
14- بهینه سازی فایل های CSS 
15- اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت
16- ثبت وب سایت در گوگل سرچ کنسول و بررسی گزارش های آن
17- بهینه کردن حجم صفحات سایت
18- لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت
19- بررسی ریدایرکت های اعمال شده در سایت
20- بررسی خطاهای 404
21- افزایش سرعت سایت

قیمت سئو خارجی سایت

هزینه سئو خارجی سایت وابسته به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی است. سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد. در حالت کلی سئو خارجی به تنهایی فایده زیادی نداشته و بهتر است که پروسه سئو سایت ترکیبی از سئو خارجی با سئو داخلی باشد.

هزینه نهایی سئو سایت

هزینه نهایی سئو و بهینه سازی سایت به عوامل بسیاری وابسته است. براورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که صورت می گیرد، تخمین زده می شود. به بیان دیگر عبارت تعرفه سئو به این شکل که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر فردی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت این نوع گفته ها شک کرد.

در حالت کلی قیمت سئو و بهینه سازی به موارد زیر وابسته است:

 • میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
 • عمر سایت و دامنه
 • وضعیت و میزان فعالیت رقبا
 • مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آنها
 • وضعیت و جایگاه فعلی سایت
 • تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
 • تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو
 • مشاوره، آموزش و پشتیبانی

اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند. اما این نوع قیمت گذاری های ثابت با توجه به رقابتی بودن فضای امروزی کسب و کارها از اعتبار ساقط است. چرا که اگر فرضا سئوکاری با یک هزینه مشخص سایت شما را به رتبه یک گوگل هم برساند، این جایگاه دائمی نخواهد بود و پس از مدتی به واسطه فعالیت دیگر رقبا و عدم بروزرسانی سایتتان، با افت رتبه مواجه خواهید شد.

مشکل دیگری که این گونه قیمت گذاری ها دارد اینست که معمولا این سئوکارها با هدف رسیدن به صفحه اول گوگل، دست به هر کاری از جمله سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی میزنند و این کارها معمولا عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما نداشته و بسیار مشاهده شده که این گونه وب سایت ها  دچار جریمه گوگل شده اند.

همچنین کلمات کلیدی یک سایت برای کسب ترافیک و مشتری بیشتر تنها محدود به یک یا چند کلمه کلیدی خاص نبوده و در یک پروژه سئو، می بایست بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنید تا فرایند کاری از دید گوگل طبیعی تر و بهینه تر به نظر برسد.

به همین دلیل اگر به دنبال کسب نتایج ماندگار از سئو هستید، ما استفاده از خدمات سئو ماهانه را به شما پیشنهاد می کنیم.

سئو سایت به صورت ماهانه و بر اساس یک بودجه مشخص

بعضی از وب سایت ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وب سایت خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وب سایت ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. آنها در آینده می خواهند به درامد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.

پیشنهاد تیم رادزاد برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند. صرف هزینه سئو در این کار می تواند به شکل ماهانه انجام شود و ما بر اساس این بودجه بهترین پلن را برای شما آماده کرده تا با بهترین قیمت سئو و در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

از مزایای این نوع سرمایه گذاری بر روی سئو، مشاهده پیشرفت کار و صرف هزینه سئو بر مبنای آن است. در این پروژه ها، شما به صورت ملموسی ارتقا آرام سایت خود را مشاهده می کنید و مطمئنا اعتماد بیشتری بین شما و سئوکار ایجاد می شود. همچنین از هزینه یک باره بر روی سئو خودداری کرده و بودجه بیشتری برای سایر کارهایتان خواهید داشت.

هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

از دیگر مزیت های صرف هزینه ماهانه بر روی سئو، سپردن بخش تهیه محتوا به ماست. یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست. اما بسیاری از کارفرماها فرصت و تخصص چنین کاری را ندارند. در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. در نظر داشته باشید که امروزه یک سایت بدون بخش تولید محتوا، نمی تواند در سئو موفق باشد.

پکیج های سئو ماهانه سایت عبارتند از: (جدول شامل دو صفحه است)

برنزینقره ایطلایی
قیمت ماهانه به تومان15 میلیون28 میلیون39 میلیون
- تولید محتوا
تولید محتوا به شکل بلاگ، توضیحات محصولات و خدماتحداقل 12.000 کلمه حداقل 30.000 کلمهحداقل 50.000 کلمه
- بررسی وب سایت
یافتن کلمات کلیدی
افزایش رتبه در کلمات کلیدیبدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیت
آنالیز URL ها
آنالیز بک لینک ها و خنثی کردن بک لینک های مضر
مانیتورینگ رتبه کلمات کلیدیتا 10 عدد
تا 20 عددتا 40 عدد
یافتن محتواهای تکراری (Duplicate Content)
آنالیز ساختار وب سایت
آنالیز رقبا
ارائه گزارش از وضعیت رقبا
- سئو داخلی
تصحیح URL ها
بهینه سازی عنوان صفحات
بهینه سازی متا تگ ها
جستجوی کلمات کلیدی
بهینه سازی لینک های داخلی
بهینه سازی تصاویر
بهینه سازی تگ های هدر
بهینه سازی robots.txt
ساخت و بهینه سازی Sitemap
افزایش سرعت سایت
بهینه سازی ریدایرکت ها
رفع خطاهای 404
- سئو خارجی
لینک سازی طبیعیتا 5 عدد
تا 10 عدد
تا 15 عدد
تولید و انتشار رپورتاژ آگهی10 درصد قیمت پکیج10 درصد قیمت پکیج
10 درصد قیمت پکیج
- بررسی گوگل سرچ کنسول
ثبت وب سایت در گوگل سرچ کنسول
تحلیل بخش Performance
بررسی گزارش های بخش Indexing
بررسی کلیه بخش های Enhancement
- گزارش
گزارش تغییرات رتبه سایت در کلمات کلیدی
گزارش تغییرات ترافیک سایت
گزارش فعالیت های انجام شده

دقت داشته باشید که پرداخت سه ماهه، شش ماهه و یکساله یکجای هر یک از بسته ها، به ترتیب شامل تخفیف های 3، 4 و 5 درصدی میشوند. در صورتی که نیاز شما فراتر از این بسته ها بوده و علاقه مند به ایجاد بسته ای سفارشی هستید، تماس حاصل فرمایید.

به همراه تمامی این پکیج ها، خدمات ارائه راهکارهای جدید سئو و همچنین پشتیبانی و مشاوره تخصصی سئو در ساعت های کاری ارائه می شود.

12 دیدگاه

  • نحوه پرداخت ها به صورت ماهانه است. در صورت کافی نبودن توضیحات، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

 1. لطفا در سایت تان نمونه مشتریان تان را همراه وب سایتی که برای آن سئو کرده اید بگذارید. بدین ترتیب مشتریان جدید با اطمینان بیشتری خدمات شما را سفارش می دهند. سپاسگزارم.

  • جهت اطلاع از نمونه کارها میتوانید تماس بگیرید. همچنین راه های ارتباطی ما از جمله واتس اپ و تلگرام هم بر روی شما باز هست.

 2. با سلام و احترام، تولید محتوا اونم از جنس کپی برای گوگل امتیاز مثبت محسوب نمی‌شود.

 3. خیلی به نسبت کارهایی که انجام میدین گرونه، طرف یه دوره مقدماتی تا متوسط سئو بره یاد میگیره خیلیاشو.

  • اتفاقا پیشنهاد شماره یک ما برای سئو، یادگیری سئو و پیاده سازی آن توسط وبمستر وب سایت هست. اما چالشی که در این کار وجود داره اینه که پیاده سازی صحیح سئو صرفا با یک آموزش چند ساعته برای افراد آماتور تقریبا ناممکنه، مخصوصا اگر در حوزه رقابتی فعالیت کنید. سئو نیاز به کسب چندین سال تجربه و اطلاعات فراوان داره و بنابراین از یادگیری تا پیاده سازی اون اختلاف فاحشی وجود داره. همچنین الگوریتم های گوگل همواره در حال تغییر هستند و شما بایستی به صورت مداومی در حال بروزرسانی اطلاعات خودتون باشید.
   تیم سئو رادزاد همواره در حال بروزرسانی روش ها و رصد آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل هست. بنابراین اگر با چنین رویکردی به این مسئله نگاه کنید، متوجه مقرون به صرفه بودن قیمت ها می شید.

 4. سلام. تعرفه ای برای افرادی که می خوان پرسونال برندینگ کنن هم وجود داره؟
  وب سایت نداشته باشه و بخواد توی گوگل بالا بیاد

  • بله، هزینه سئو خارجی هم در پکیج ها در نظر گرفته شده. کافیه به صفحه دوم جدول برید و از جزییات بیشتر این موضوع اطلاع پیدا کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *