صفحه اصلی رادزاد انجمن ها سئو لینک به شبکه های اجتماعیم در وب سایت رو فالو کنیم یا نوفالو؟

برچسب ها: 

• این موضوع 2 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 11 ماه، 2 هفته پیش بدست سام به‌روزرسانی شده است.
نمایش 2 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      عاطفه
      میهمان

در سایت من چهار لینک خارجی به شبکه های اجتماعی من، یعنی توییتر، فیسبوک، گوگل پلاس و یوتیوب وجود داره.
      سوال من در اینجا اینه که به نظر شما دوستان بهتر نیست که دستور rel=nofollow رو در قسمت Head سایت قرار بدم؟ از دید پیج رنگ مطمئنا بهتره که تگ نوفالو رو به این لینک های خارجی اضافه کنم، اما در عین حال دوست دارم که گوگل ارتباط بین سایتم و شبکه های اجتماعی من رو درک کنه. به عبارتی گوگل متوجه بشه این کانال های اجتماعی متغلق به منه، اما میترسم که تگ نوفالو مانع از رسیدن به چنین هدفی بشه. بهترین راهکار پیشنهادی شما چیه؟
      شاید هم تصور من در مورد تاثیر تگ نوفالو در عدم ارتباط بین صفحه و شبکه های اجتماعی اشتباه هم باشه. ممنون پیشنهادادتون رو من بگید.

radzad
      مدیرکل

به نظر بنده بهتره که لینک به شبکه های اجتماعی رو نوفالو نکنید.
      اضافه کردن نوفالو به لینک باعث افزایش پیج رنک نمیشه. این کار تنها انتقال اعتبار رو از بین میبره. پیشنهاد می کنم که لینک به وب سایت خودتون و هر صفحه ای که مدیریتش به خود شماست رو نوفالو نکنید. تنها لینک هایی رو نوفالو کنید که به سایت های بی کیفیتی داده شده اند و یا جز سایت های رقیب محسوب میشن.
      لینک به شبکه های اجتماعیتون موجب افزایش رتبه اونها در جستجوی نام برندتون هم میشه. این کار مخصوصا اگر شبکه اجتماعی فعالی داشته باشید، راهکار بسیار خوبیست.

سام
      میهمان

من هیچ دلیلی برای نوفالو کردن این لینک ها نمی بینم. محتوای این صفحات کاملا با سایت شما در ارتباط بوده و مدیریتش هم با خود شماست. در صورت نوفالو کردن، هیچ پیج رنکی از سایت شما کم نمیشه.

نمایش 2 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.