سئو سایت داروخانه

هنگامی که کاربران به دنبال محصولات و سرویس هایی هستند که در داروخانه ها عرضه می شوند، یکی از نوین ترین راه ها، جستجوی آنها در اینترنت است. امروزه موتورهای جستجو محبوب ترین راه برای یافتن سرویس های محلی مانند داروخانه ها و سایر کسب و کارهاست.

بنابراین توجه به پتانسل های آنلاینی که در موتورهای جستجوی برای جذب مشتریان وجود دارد بسیار مهم است. کاربران ممکن است عبارت “داروخانه در تهران” یا “کجا می توانم داروی گلوکوزامین را در تهران بخرم” را در موتورهای جستجو تایپ کنند. سوال اساسی در اینجاست که آیا سایت داروخانه شما در صفحه اول جستجو قرار دارد؟ به طور پیشفرض این امکان وجود ندارد، مگر اینکه اقداماتی را در جهت رسیدن به این هدف انجام دهید.

تنها راه حلی که بازاریابان در این جا پیشنهاد می دهند سئو سایت داروخانه تان است. و در کنار آن می توانید سئو محلی یا سئو مبتنی بر مکان را اجرا کنید. اگر هزینه طراحی و ایجاد سایت را تقبل کرده، اما هیچ هزینه ای تاکنون صرف سئو پرداخت نکرده اید، به این مثابه است که فروشگاهی در یک خیابان راه اندازی کرده، اما تابلویی برای آن قرار نداده اید.

با استفاده از خدمات سئو سایت رادزاد می توانید سایت داروخانه خود را طراحی کرده و در مدت زمان کمی آن را در کلمات کلیدی مهم به صفحه اول گوگل برسانید. اینجاست که مطمئنا با فروش بیشتر محصولات دارویی خود مواجه خواهید شد و اعتبار زیادی در این زمینه کسب می کنید. هم اکنون می توانید با ما تماس گرفته و سئو سایت داروخانه خود را به ما بسپارید.

سئو سایت داروخانه

در ادامه نکاتی را در مورد سئو سایت های دارویی و داروخانه ها ذکر می کنیم که مطمئنا مورد توجه متخصصین سئو قرار خواهد گرفت.

با استفاده از سئو محلی، مشتریان داروخانه خود را افزایش دهید

در سئو سایت داروخانه ها اولین نکته توجه به مکان داروخانه و دراگ استور شماست. چرا که کاربران به دنبال داروخانه های نزدیک به خود هستند و مطمئنا 300 کیلومتر راه را برای تهیه یک محصول طی نمی کنند. آنها به دنبال داروخانه ای نهایتا در شهر خود هستند. در سئو محلی، می بایست سرویس و محصولات خود را به مکان خود مرتبط کنید. در اجرای این کار سه قدم زیر پیشننهاد می گردد:

  • از وجود آدرس فیزیکی خود در تمام صفحات سایتتان مطمئن گردید و نام شهر و محله خود را از یاد نبرید. به این شکل کاربری که به دنبال جستجوی یک داروخانه در شهر یا محله شماست، به احتمال بیشتری سایت شما را مشاهده می کند.
  • سایت داروخانه خود را در لیست های آنلاین ثبت کنید. منظور از لیست های آنلاین، سایت هایی هستند که کسب و کارها را بر اساس دسته بندیشان لیست می کنند. برای لیست شدن در این سایت ها حتما آدرس خود را نیز قید کنید. این لیست ها در جستجوهای آنلاین به نمایش در می آیند و کاربرانی نیز از این لیست ها برای پیدا کردن هدف خود استفاده می کنند. سایتهای ایرانی و خارجی زیادی در این زمینه وجود دارند. از میان ایرانی های می توان به سایت همگردی و سایت های خارجی می توان به Google Business اشاره کرد.
  • از کلمات کلیدی مبتنی بر مکان خود استفاده کنید. هر سایتی می بایست دارای کلمات کلیدی مشخصی برای جذب ترافیک از سوی کاربران باشد. بهتر است از علاوه بر ذکر خدمات خود نام شهر، محله و خیابان خود را نیز در قسمت هدینگ سایت یا توضیحات متا قید کنید تا مشتریان بالقوه خود را در این مکان ها پیدا کنید.

برای یافتن کلمات کلیدی همانند یک مشتری فکر کنید

در هنگام لیست کردن کلمات و عبارات کلیدی سایت، قوی ترین ها و پرجستجو ترین ها را در ابتدای لیست قرار دهید و دقت کنید که این لیست بیشتر از 750 کاراکتر نشود.

کلمات “داروخانه” و “دراگ استور” مطمئنا جز انتخاب های اول شما هستند. کلمات کلیدی که شامل مکان شما هستند در اولویت بعدی می بایست قرار گیرند. سرویس های خاص مانند “ارسال به تمام نقاط”، “واکسیناسیون”، “سوراخ کردن گوش” و “مشاوره دارویی” می توانند در اولویت های بعدی باشند. ارائه محصولات خاص دیگری که بیشتر جز تجهیزات پزشکی و محصولات فصلی هستند نیز می بایست در انتهای لیست قرار گیرند.

استفاده از بهترین کلمات کلیدی و عبارات مرتبط را در عنوان صفحه و توضیحات آن از یاد نبرید. این اطلاعات جز متای صفحات می توانند باشند که کاربر آن ها را مشاهده نکرده و صرفا مخصوص موتورهای جستجوست.

صدر جستجو را از آن خود کنید

اگر سایت داروخانه شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار نگیرد، مشتریان، شما را پیدا نخواهند کرد. بنابراین استفاده از خدمات سئو سایت کاملا ضروریست تا رتبه سایت داروخانه شما بهبود یابد. موتورهای جستجو سایت ها را بر اسای پارامترهای زیادی رتبه بندی می کنند. بعضی از این پارامتر ها عبارتند از:

  • تعداد و نوع سایت هایی که به شما لینک داده اند
  • میزان تشابه عبارت مورد جستجوی کاربران و کلمات کلیدی سایت شما

ایده هایی که برای سئو سایت دراگ استور شما می توان ارائه داد عبارتند از:

  • لینک های بیشتری کسب کنید: مطالب خود را درباره مسائل دارویی و داروخانه ها به سایت های دیگر بفرستید و از آنها بخواهید که مطلب شما را منتشر کنند. در خلال مطلب نیز به سایت خود لینک دهید. در فروم ها و گفتگوهای اینترنتی شرکت کرده و بعد از پاسخ به سوالات کاربران، سایت خود را معرفی کنید.
  • ویدئو بسازید: حتی یک ویدئو خانگی و ساده نیز در صورتی حاوی اطلاعات ارزشمند باشد، می تواند بر روی کاربران تاثیر مثبتی گذارد. بعد از تهیه ویدئو آن را در سایت های اشتراک ویدئو مانند یوتیوب و دیگر سایت ها آپلود کنید.
  • یک وبلاگ ایجاد کنید: در سایت خود یک بخش وبلاگ ایجاد کرده و نوشته های خود را در قالب پست ها منتشر کنید. در میان پست ها سعی کنید با استفاده از کلمات کلیدی اصلی به قسمت های مهم سایت لینک دهید. این کار در سئو سایت داروخانه شما بسیار موثر است.

جمع بندی

سئو مبتنی بر مکان را از یاد نبرید و مهمتر از همه آدرس داروخانه خود را در تمام صفحات بنویسید. سایت خود را در سایت های معتبر ثبت کرده و همانند یک مشتری به دنبال کلمات کلیدی اصلی باشید. با این کار می توانید سئو اولیه سایت داروخانه خود را پی ریزی کنید. البته با توجه به رقابت سنگینی که در کلمات اصلی مانند “داروخانه” و “داروخانه تهران” صرفا با استفاده از همین نکات نمی توانید به هدف خود برسید.

سئو شامل تکنیک های پیچیده و زیادیست که اجرای همزمان آنها می تواند کسب رتبه در صفحه یک گوگل را تضمین کند. ما در اینجا صرفا تنها بخش بسیار کوچکی از سئو سایت داروخانه ها را توضیح دادیم. جهت انجام پروژه سئو سایت داروخانه خود با ما تماس بگیرید و از مشاوره سئو رایگان ما بهره ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *