سئو سایت دکوراسیون داخلی

سئو سایت دکوراسیون داخلی یکی از پروژه های چالش برانگیز سئو برای سئو کاران است. چرا که سایت های رقیب زیادی در این بازار بزرگ وجود دارند و همگی در صدد رسیدن به رتبه یک گوگل هستند. طراحان دکوراسیون داخلی اغلب وقت بسیار کمی برای بازاریابی آنلاین دارند و اکثر زمان آنها صرف طراحی، ملاقات با مشتریان و نظارت بر روند انجام پروژه ها می شود.

با این حال سئو سایت های دکوراسیون داخلی امری ضروری برای آنهاست تا به واسطه آن در صفحه یک گوگل قرار گیرند و از این طریق بتوانند مشتریانی برای خود پیدا کنند. رادزاد با بهره گیری از تکنیک های سئو و داشتن تجربه زیاد در این زمینه می تواند سایت دکوراسیون داخلی شما طراحان عزیز را به صفحه اول گوگل برساند تا شاهد موفقیت های چشمگیری برای خود باشید. هم اکنون می توانید برای انجام سئو سایت دکوراسیون داخلی خود با ما تماس بگیرید.

افراد بسیاری از وارد شدن به حیطه تکنولوژی های وب هراس دارند. چرا که فکر می کنند این تکنولوژی از یک دانش فرا زمینی ایجاد شده اند. اما واقعیت این گونه نیست و تکنولوژی وب نیز مانند دیگر تکنولوژی ها قابل یادگیری و انجام است. در صورتی که فرصت کافی برای انجام این کار را ندارید، می توانید مانند اکثر افراد با استخدام یک طراح سایت و سئوکار با تجربه، تخصص خود را در حیطه وب معرفی کرده و مشتریان زیادی از این طریق بیابید.

سئو وب سایت از جهات زیادی شبیه به دکوراسیون داخلیست. همانند دکوراسیون داخلی، اگر اجزای سایت به صورت بهینه و درست در کنار هم قرار نگیرند، وب سایت جذابیت کافی را ندارد و در نتیجه با اقبال عمومی مواجه نمی شود. یک سئوکار مانند یک طراح با تجربه، می بایست حداکثر بهینه سازی را در هر یک از اجزا اعمال کند تا طرح کلی ایجاد شده بیشتری تاثیر مثبت را در بیننده داشته باشد.

در ادامه به بررسی 10 تاکتیک مهم در بهینه سازی سایت دکوراسیون داخلی می پردازیم.

سایت دکوراسیون داخلی خود را با انتخاب بهترین کلمات کلیدی استارت بزنید

بسیاری از افراد و شرکت هایی که در این حیطه فعالند تحت نام دکوراسیون داخلی کار می کنند. اما لغت طراحی داخلی نیز در بعضی از مناطق، تقریبا هم اندازه با این عبارت پر طرفدار است. در بعضی از شهرها نیز بهتر است از عبارت طراحی داخلی برای سایت خود استفاده کنید. اما به هر حال قبل از شروع کار تحقیق کنید که کدام یک از این دو عبارت در منطقه شما بیشتر مورد استفاده عموم قرار می گیرد. با استفاده از جستجوی گوگل و گوگل ترندز می توانید اطلاعاتی در این زمینه به دست آورید. اما در حالت کلی در ایران، عبارت دکوراسیون داخلی تقریبا سه برابر طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین در صفحات سایت طراحی داخلی خود، از تخصص خود نیز بنویسید. نوع دکوراسیون داخلی که انجام می دهید و سایر جزییات مربوطه می تواند کمک زیادی به شما کند تا افرادی که به دنبال این گونه تخصص ها هستند، به راحتی شما را پیدا کنند.

اطلاعات شرکت خود را در صفحه اول و تماس با ما سایت درج کنید

نام شرکت، آدرس و شماره تلفن های خود را در صفحه اول سایت و همچنین صفحه تماس آن قید کنید. با این کار موتورهای جستجو هویت شما را سریعتر تایید کرده و نام شما را در دیتابیس خود قرار می دهند. نوعی گرایش نیز در بین طراحان سایت وجود دارد که صفحه اول سایت را از عکس های زیادی پر کرده و با استفاده از انیمیشن ها، سایت را سنگین می کنند. اگر نوشته های شما به شکل تصاویر و فایل های فلش نمایش داده می شود، بدانید این نوع نوشته ها از آنهایی نیست که موتورهای جستجو قادر به شناسایی و درک آن باشند. نوشته هایی در موتورهای جستجو قابل درکند که در کد صفحات نیز به صورت مستقیم ذکر شده است. استفاده از نوشته ها در کنار عکس های جذاب می تواند تاثیر نوشته ها را بر کاربران بیشتر نیز کند.

نام شرکت خود را در دیرکتوریهای آنلاین ثبت کنید

اگر کسب و کار شما به تازگی ایجاد شده، ثبت آن در دیرکتوری های آنلاین ضروریست، چرا که اطلاعات شما به خودی خود در اینترنت منتشر و پخش نمی شود. بدون حضور نام شما در لیست های آنلاین سایر سایت ها، امیدی به گرفتن بازدید های محلی نمی توانید داشته باشید. در صورتی که سایت دکوراسیون داخلی شما دارای قدمت است، می توانید لیست هایی که اطلاعات شما در آنها وجود دارد را چک کنید تا از صحیح بودن اطلاعات آنها مطمئن شوید.

همچنین سایت هایی در اینترنت وجود دارند که صرفا به معرفی طراحان و سایت های طراحی داخلی می پردازند. ثبت سایت شما در این لیست های تخصصی نیز تاثیر خوبی در سئو و جذب ترافیک دارد. می توانید عبارت دکوراسیون داخلی در شهر یا استان خود را جستجو کنید تا ببینید چه سایت هایی قابلیت لیست کردن کسب و کار شما را دارند.

عکس های خود را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فلیکر و پینترست به اشتراک گذارید

افراد علاقه مند به حیطه دکوراسیون داخلی همواره شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام را جستجو می کنند تا ایده هایی جدیدی کسب کنند، از طرح های دیگران الهام بگیرند و حتی شرکت هایی را بیابند تا کار طراحی داخلی خود را به آنها بسپارند. شما می توانید طرح های دکوراسیون داخلی خود را در این شبکه ها به اشتراک گذارید تا کاربران از آن بازدید کرده و در صورت رضایتمندی آن ها را به اشتراک گذارند. اضافه کردن لینک سایت و مطالب آن نیز از جمله این گونه فعالیت ها می تواند باشد. موتورهای جستجو این فعالیت ها را زیر نظر دارند و آن ها را به عنوان سیگنالی از میزان محبوبیت شما در محیط های اجتماعی تلقی می کنند.

در صورت امکان در زیر هر عکسی لینکی از سایت خود قرار دهید تا کاربران به راحتی شما را پیدا کنند. فعال بودن در شبکه های اجتماعی موجب افزایش ترافیک سایت شما نیز می گردد و موجب بهبود رتبه و سئو سایت دکوراسیون داخلی شما نیز می شود. اگر فکر می کنید که صرفا فرصت برای وقت گذاشتن بر روی یکی از این شبکه های اجتماعی را دارید بهتر است اینستاگرام را انتخاب کنید. چرا که این شبکه اجتماعی، پرطرفدارترین آن در ایران محسوب می شود.

عکس های سایت را قابل پایش برای ربات های گوگل کنید

در بعضی مواقع طراحان داخلی اجازه دسترسی دیگران به عکس های خود را نمی دهند و این به معنی خارج شدن از دور بازاریابی است. جلوگیری از دسترسی به تصاویر توسط موتورهای جستجو به این معنیست که کاربران قادر به مشاهده تصاویر در هنگام جستجو نیستند و این بر سئو سایت دکوراسیون داخلی شما تاثیر منفی می گذارد.

این مسئله موجب کاهش نمایش سایت شما در بین کاربران می گردد. شما می توانید لوگوی خود را بر روی تصاویر قرار داده و به مسئله کپی رایت عکس ها در وب سایت اشاره کنید، اما حتما به ربات های گوگل اجازه دهید که عکس های سایت را پایش کنند تا بازدید کننده بیشتری داشته باشید.

در سایت خود وبلاگ داشته باشید

ما بر روی این مسئله بسیار تاکید داریم، چرا که نوشتن مطالب مرتبط با حوزه دکوراسیون داخلی در بخش وبلاگ، موجب کسب رتبه بهتر در کلمات کلیدی اصلی می شود. وبلاگ سایت خود را سئو کرده و هفته ای یکی دو بار آن را به روز کنید. همچنین می توانید پست های زیادی نوشته و آن ها را طبق برنامه ریزی و در ساعت های مشخصی انتشار دهید. بنابر این اگر ماهانه فقط یک نیم روز نهایتا فرصت این کار را دارید، می توانید از آن استفاده کرده و چندین پست را برای یک ماه خود به تحریر دربیاورید.

از تگ Author در سایت خود استفاده کنید

تگ Author موجب نمایش بهتر سایت در صفحات جستجو می شود. برای طراحانی که تحت نام خود کار می کنند و به واسطه نام خود در اینترنت مشهور هستند، استفاده از این تگ بسیار ضروریست. یکی از قسمت های قابل توجه کسب وکار دکوراسیون داخلی، تکیه به نام طراحان است و بسیاری از افراد دنبال نام ها به جای شرکت ها در این زمینه هستند. به همین دلیل با استفاده از این تگ می توانید کاربران را به کلیک بر روی سایت خود ترغیب کنید. این مسئله در طی یک زمان مشخصی موجب افزایش رتبه سایت نیز می گردد. تصویر زیر نمونه ای از استفاده تگ Author در یک مطلب و به دنبال آن نمایش عکس نویسنده در صفحه جستجو است.

تگ Author

به سازمان های تخصصی در زمینه دکوراسیون داخلی بپیوندید

سازمان های و کانون های تخصصی در زمینه دکوراسیون داخلی وجود دارند که شما می توانید به آنها بپیوندید تا نام شما به همراه لینک سایتتان در لیست آنها قرار بگیرد. فراموش نکنید که بعد از این کار گواهینامه های مرتبط با این عضویت و لینک صفحه سازمان مورد نظر را نیز در سایت خود قرار دهید.

کاربران را ترغیب به نوشتن نقدهای مثبت از طرح های خود کنید

وقتی کاربران با نام شما یا شرکتتان آشنا نیستند به دنبال بررسی های آنلاین در رابطه با شما می گردند. هیچگاه به واسطه دادن پول به کسی، او را وادار به نقد های مثبت از خود نکنید. هنگامی که بعد از تحویل یک پروژه با چهره راضی کارفرما مواجه شدید، او را تشویق به نوشتن نقد مثبت از خود در جوامع آنلاین کنید.

در حالی که این نظرات تاثیر مستقیمی بر سئو سایت دکوراسیون داخلی شما ندارند، اما موجب تشویق کاربران به کلیک بر روی سایت شما در نتایج جستجو می شود که این مسئله باعث افزایش رتبه سایت در آینده خواهد شد.

ویدئوهایی از پروژه های تکمیل شده خود در اینترنت به اشتراک بگذارید

ویدئوها در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شده و همچنین موجب ورود کاربر به سایت شما نیز می گردند. دکوراسیون داخلی یک حرفه کاملا بصریست و به همین دلیل شما می بایست از تمام ابزارهای موجود برای نمایش پروژه ها و طرح های خود به کاربران استفاده کنید. ویدئو به واسطه نمایش سه بعدی طرح ها تاثیر مثبت زیادی بر روی کاربر می گذارد و بهتر از عکس ها می تواند عمل کند.

 ویدئوهای سه بعدی از مکان های طراحی شده بسازید و همزمان با قدم زدن در آنها از پروژه ها فیلم تهیه کنید. با توجه به اینکه طراحان کمی دست به این کار می زنند، شما می توانید با این کار از امتیازات مثبت ساخت ویدئو، بهره زیادی ببرید. بعد از تهیه ویدئو نیز آنها را در سایت خود و شبکه های اشتراک ویدئوی پرطرفدار مانند یوتیوب و آپارات آپلود کنید.

جمع بندی

استفاده صحیح از این نکات می تواند در پروژه سئو سایت دکوراسیون داخلی بسیار موثر باشد. سئو سایت در مجموع جز حرفه های تخصصی آنلاین است و انجام آن نیاز به تبحر و تجربه فراوانی در این زمینه دارد. پیشنهاد ما در صورتی که حتی فرصت انجام سئو را نیز دارید اینست که آن را به متخصصین سئو سپرده تا با صحیح و خطاهای احتمالی، موجب حذف سایت از نتایج جستجو و پنالتی شدن از طرف گوگل نشوید. بنابراین هم اکنون با ما تماس گرفته و سئو سایت خود را سفارش دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *