سئو سایت شرکتی

سئو یکی از ناشناخته ترین عبارات دنیای بازاریابی محسوب می شود. ویژگی مبهم سئو که از دانش پیچیده و متغیر آن ایجاد می شود، موجب شده که در سال های اخیر بسیاری از تجار و مدیران موفق و قدیمی کسب و کارهای مختلف از قافله عقب بیفتند و جای خود را به رقبای نسل جدید بدهند. آنها با بی ارزش پنداشتن سئو، ارزش محصولات و خدمات خود را پایین آورده و کسب و کار خود را به مرحله نابودی رسانده اند.

چرا سئو سایت شرکتی مهم است؟

جستجوی آنلاین به یکی از روش های مدرن و همگانی در بین مردم تبدیل شده است و آنها امروزه هر چیزی را که به دنبالشان هستند، در گوگل جستجو می کنند. با استفاده از سئو سایت شرکتی خود می توانید در صفحه اول گوگل قرار گیرید و کسب و کار خود را در معرض دید کاربران بالقوه قرار دهید. با این کار مشتریان زیادی به دست خواهید آورد و سوداوری کسب و کار خود را تضمین می کنید.

تیم رادزاد با استفاده از تجربه بالای خود در این زمینه و انجام پروژه های متعدد شما را یاری می کند تا در رساندن سایت خود به رتبه های بالای گوگل موفق شوید و درامد زیادی کسب کنید.

با استفاده از خدمات سئو سایت شرکتی ما می توانید پیشرو در بین رقبای خود گردید و مشتریان زیادی به سمت خود جذب کنید. مطالعات بسیاری نشان داده اند که سئو می تواند بازگشت سرمایه بیشتری نسبت به روش های سنتی بازاریابی مانند تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات چاپی داشته باشد. مانند دیگر بازاریابی ها، سئو یک شعبده نیست و بر پایه یک دانش مدرن قرار دارد. سئو باعث هرچه بیشتر دیده شدن کسب وکار ها، برندسازی، افزایش ترافیک سایت، بازگشت سرمایه و اعتبار بیشتر در بین کاربران می گردد.

سئو سایت شرکتی

در ادامه به بررسی هر یک از این نکات می پردازیم و با جزییات بیشتری آنها را توضیح خواهیم داد.

سئو باعث برند سازی و هر چه بیشتر دیده شدن می شود

هنگامی که کاربران به جستجوی عبارت مورد نظر شما می پردازند، مطمئنا دوست دارید که سایت شما در بالاترین رتبه قرار گیرد. اما دلیل اصلی این خواسته اینست که آنها بر روی سایت شما کلیک کنند. آنها ممکن است به تغییراتی در عبارت جستجو بپردازند تا به خواسته اصلی خود برسند و این کار ممکن است چندین بار به وقوع بیفتد.

با هربار دیده شدن سایت شما در جستجوی کلمات متفاوت کاربران، احتمال کلیک بر روی سایت شرکتی شما افزایش می یابد و آنها نیز اعتماد بیشتری به سایت شما پیدا می کنند.

سئو موجب افزایش اعتبار کسب و کار می گردد

کاربران در هنگام جستجوی عبارات مختلف رتبه سایت ها را بدون اینکه متوجه باشند در ذهن خود ثبت می کنند. در ذهن آنها رتبه های بالای سایت شرکتی شما، دال بر اعتبار شماست. آنها می بینند که گوگل همواره در حال نمایش سایت شماست، پس شما همانی هستید که آنها به دنبال آن می گردند. به عنوان مثال در گذشته مجله های مختلفی به تبلیغ فروشگاه های مختلف می پرداختند، اما آن فروشگاهی که در صفحه های ابتدایی و به مکرر تبلیغ میشد همانی بود که شما در صورت علاقه با آن تماس می گرفتید و تبلیغات صفحه آخر را حتی نگاه هم نمی کردید. در ذهن کاربران، آنها بدون اینکه متوجه این قضیه باشند، رتبه بالاتر سایت به معنی اعتبار و اعتماد بیشتر است و این همان چیزیست که سئو سایت شرکتی به شما مدیران سایت ها اعطا می کند.

سئو باعث افزایش ترافیک سایت های شرکتی می شود

مطمئنا افزایش ترافیک سایت به خودی خود برای شما دارمد زایی نمی کند. به عنوان مثال شما ترجیح می دهید که فروشگاه شما در میدان هفت تیر تهران قرار داشته باشد یا در یک محله خلوت و در یکی از کوچه های آن؟ میدان هفت تیر روزانه افراد زیادی را به خود می بیند و شاید آنها مستقیما به شما پولی ندهند، اما شانس اینکه چند نفر از آنها وارد فروشگاه شما شوند و تبدیل به مشتری گردند بسیار زیاد است.

همانند مثال میدان هفت تیر افزایش ترافیک سایت موجب افزایش شانس خرید مشترین از شما می گردد و مطمئنا بهتر از اینست که هیچ کاربری وارد سایت شرکت شما نگردد. سئو سایت شرکتی حتی از مثال داشتن فروشگاه در هفت تیر نیز موثرتر است، چرا که کاربران به دنبال احساس نیاز به یک محصولی که شما آن را عرضه می کنید وارد سایت می گردند و احتمال خرید آنها از محصولات شما بسیار بیشتر است.

سئو بهترین نوع تبلیغ در بازگشت سرمایه است

سئو نسبت به روش های سنتی تبلیغات که هزینه های زیادی بر دوش شما می گذارد، بازگشت سرمایه بیشتری نیز دارد و دلیل آن هم مشخص است. علت این امر در استراتژی بازاریابی از طریق سئو سایت شرکتی شما می باشد: سئو موجب می شود مشتریانی که به دنبال یک محصول یا خدمت خاصی هستند، به سایت شما که ارائه دهنده همان محصول و خدمت است هدایت گردند.

نیازی نیست که در بین هر برنامه تلویزیونی سایت شما تبلیغ شود و در بین هر سایت خبری بنر شما دیده شود. کسب و کار شما فقط در حالتی که آنها به دنبال آن هستند نمایش داده می شود. شما نیازی به قانع کردن آنها مبنی بر لزوم استفاده از محصولات شرکت خود را ندارید، تنها نیاز است که به کاربران القا کنید که شما بهترین ارائه دهنده آن محصول هستید. به عبارت دیگر با استفاده از سئو سایت شرکتی خود، نیمه این نبرد را از همان ابتدا پیروز شده اید.

سئو یک نگرش بی نظیر از درک رفتار مشتریان به شما می دهد

همانطور که ذکر شد، سئو سایت شرکتی موجب تولید ترافیک با ارزش برای سایت می گردد. با استفاده از نرم افزارهای آمارگیر می توان ترافیک وارد شده با سایت را آنالیز کرد و تاثیر تغییرات مختلف را بررسی کرد. با استفاده از تحلیل این گونه داده ها می توان آینده سایت شرکتی خود را بهتر رقم بزنید و تصمیمات عاقلانه تری بگیرید.

جمع بندی

با توجه به رقابت زیادی که بین شرکت های مختلف در یک حیطه مشخص وجود دارد، استفاده از هر گونه ابزار تبلیغاتی به شما کمک می کند تا در این نبرد موفقیت بیشتری کسب کنید. سئو سایت شرکتی یکی از بهترین ابزار های موفقیت در فضای آنلاین است. فضایی که روز به روز در حال گسترده شدن می باشد و در صورتی که می خواهید در آینده یک کسب و کار موفق داشته باشید راه گریزی از این مسئله ندارید.

در صورتی که هنوز برای شرکت خود سایتی طراحی نکرده اید، همین امروز اقدام کنید و به معرفی کسب و کار خود در محیط آنلاین بپردازید. با استفاده از خدمات تخصصی تیم رادزاد می توانید سئو سایت شرکتی خود را نیز به ما سپرده تا از مزیت های حضور آنلاین خود بهره ببرید.

4 دیدگاه

  1. با درود ممنون از مقاله شما، بنده یک سوال داشتم، آیا سئو به تنهایی برای بالا آمدن سایت کافی است و یا نیاز به تبلیغات مجازی هم هست؟

    • تعریف سئو به گونه ایست که یکی از نتایج آن هر چه بیشتر دیدن وب سایت و افزایش رتبه آن در نتایج جستجوست. اما اگر منظورتان اینست که تبلیغات آیا در سئو موثر است یا نه بایستی عرض کنیم که تبلیغات به هر نوعی که باشد به صورت مستقیم در سئو موثر نیست. تبلیغات موثر چه از نوع فیزیکی و چه از نوع آنلاین، هنگامی می تواند در افزایش رتبه سایت موثر باشد که موجب برندسازی گردد. به عبارتی کاربر با مشاهده سایت شما در هر جای نتایج جستجو، تنها بدین واسطه که به نام برند شما اعتماد دارد، بر روی سایت شما کلیک می کند و این مسئله در دراز مدت و در تعداد زیاد، موجب افزایش رتبه سایتتان می گردد.

  2. با سلام، وبسایت خوبی دارید. اینکه بعضی از طراحان سایت و سئو کارها تضمین می کنند که بالا آمدن شما با فلان کلمه کلیدی را تضمین می کنند آیا ادعای صحیحی است؟ با توجه به اینکه الگوریتم های گوگل دائم در حال تغییر هستن. متشکرم.

    • خیر، سئو تضمینی غالبا منجر به اقداماتی در زمره سئو کلاه سیاه شده و حتی با وجود کسب رتبه در کوتاه مدت، با چالش های جدی مانند پنالتی شدن سایت در آینده رو به رو خواهید شد. در این راستا پیشنهاد می کنم مطلب سئو تضمینی سایت را مطالعه فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *