افزونه Perfect SEO URL برای ووکامرس

بررسی افزونه Perfect SEO url

این افزونه برای ووکامرس توسعه داده شده است. کار اصلی آن حذف عبارات product و product-category از URL محصولات و دسته بندی محصولات می باشد. همچنین URL های کانونیکال صحیح برای صفحات ایجاد شده و URL های قدیمی نیز به URL های جدید ریدایرکت 301 می شوند.

این افزونه با تمامی قالب ها و همچنین افزونه Yoast SEO سازگار بوده و میتوان در کنار آنها از افزونه Perfect SEO Url استفاده نمود.

مهمترین ویژگی های افزونه Perfect SEO Url عبارتند از:

رفع مشکل محتوای تکراری

محتوای تکراری از آن دست مشکلاتیست که هیچ کسی دوست ندارد وب سایتش دچار آن گردد. این افزونه تضمین می کند که آدرس صفحه محصول حتما یک URL کانونیکال داشته باشد، حتی اگر آن محصول با URL های متفاوتی در دسترس باشد.

بهینه سازی بهتر سایت

گوگل همواره توصیه می کند که از URL های تمیز استفاده کنید. حذف عبارات /product و /product-category می تواند ما را به این مهم برساند و ساختار URL های وب سایت را ارتقا دهد.

ریدایرکت URL های قدیمی به جدید

URL های قدییمی محصولات و دسته های محصولات پس از حذف کاراکترهای نام برده به آدرس های جدیشان ریدایرکت 301 می شوند. با این ویژگی اعتبار صفحات وب سایت از دست نرفته و از صفحات 404 هم خبری نخواهد بود.

همگام سازی بردکرامب

جذاب ترین ویژگی افزونه Perfect SEO Url اینست که بردکرامب محصولات نیز پس از فعالسازی افزونه به نسخه جدید URL ها آپدیت می شود.

یکتا بودن URL نهایی

با نصب این افزونه خیالتان راحت بود که URL نهایی برای ایندکس شدن در گوگل ثابت بوده و استرسی برای اضافه نمودن محصول به دسته بندی های مختلف وجود ندارد.

سادگی کار با افزونه

نیازی به هیچ دانشی در برنامه نویسی برای کار با این افزونه نیست. کافیست فقط افزونه را نصب و فعالسازی نمایید تا به URL های تمیزی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *