افزونه ساخت نقشه سایت OSMap Pro برای جوملا

نقشه سایت در جوملا به گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می کند تا به پایش کامل وب سایت پرداخته و محتوای آن را بهتر درک کنند. افزونه OSMap آسانترین راه برای ساخت نقشه سایت در وب سایت های جوملاییست و در سئو جوملا تاثیر به سزایی دارد.

تنها کافیست که به نصب این افزونه اقدام کرده و بگذارید که خودش به انجام کارهای مورد نیاز بپردازد. افزونه OSMap به صورت اتوماتیک به تولید یک نقشه سایت متناسب با انتظارات گوگل پرداخته و لینک تمام محتوای سایت را در دسترس آن قرار می دهد.

نسخه رایگان افزونه OSMap تنها می تواند نقشه سایتی از مطالب جوملا و منوهای آن ایجاد کند. در صورتی که نسخه حرفه ای این افزونه با نام OSMap Pro ویژگی های بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد. نسخه حرفه ای این افزونه قادر به پشتیبانی از مطالب دیگر افزونه ها مانند K2، Virtuemart، Kunena، SobiPro، Mosets Tree، J2store و دیگر افزونه ها است. همچنین نسخه پیشرفته OSMap دارای قابلیت فعالسازی کش برای وبسایت های بزرگ نیز هست.

ویژگی های اصلی OSMap

1. افزایش سرعت ایندکس محتوای سایت

OSMap می تواند تنها با چند کلیک یک نقشه سایت XML از سایتتان ایجاد کرده و شما می توانید به راحتی آن را به سرچ کنسول گوگل معرفی نمایید. ساخت نقشه سایت در جوملا هیچگاه به این سادگی نبوده است.

افزایش سرعت ایندکس محتوای سایت

2. نمایش نقشه سایت به کاربرانتان

یک نقشه سایت HTML می تواند چکیده ای از محتوای سایت و بخش های اصلی آن را به کاربران نمایش دهد. افزونه OSMap قادر به ساخت چنین نقشه سایتی در فرانت اند سایت برای کاربران است.

3. پشتیبانی از محبوب ترین افزونه های جوملا

OSMap علاوه بر پشتیبانی از مطالب جوملا، قادر به ترکیب شدن با دیگر افزونه ها مانند K2، Virtuemart، SobiPro، OSCampus و بسیاری از دیگر افزونه هاست.

پشتیبانی از محبوب ترین افزونه های جوملا

4. کنترل نقشه سایت

با استفاده از OSMap قادر به اولویت بندی و تغییر زمان پایش سایت ها در نقشه سایت خواهید بود. همچنین می توانید به صورت سفارشی اقدام به انتخاب یا عدم انتخاب وجود برخی از منوها در نقشه سایت کنید.

داشتن چندین نقشه سایت

5. داشتن چندین نقشه سایت

هیچ محدودیتی در ساخت نقشه سایت در این افزونه وجود ندارد. هر تعداد که بخواهید می توانید در این افزونه اقدام به ساخت نقشه سایت کنید.

داشتن چندین نقشه سایت

6. انتخاب محتوا برای قرار گرفتن در نقشه سایت

شما می توانید با استفاده از بخش ویرایشگر افزونه، اقدام به انتخاب یا عدم انتخاب برخی از صفحات در نقشه سایت کنید. همچنین تنظیمات پیشرفته دیگری در زمینه اولویت بندی، تعداد محتوای قرار گرفته شده در هر دسته و دیگر موارد در این افزونه گنجانده شده است.

انتخاب محتوا برای قرار گرفتن در نقشه سایت

در صورتی که قصد بهینه سازی سایت خود و پایش بهتر سایت برای گوگل را دارید، مطمئنا افزونه OSMap بهترین گزینه برای ساخت نقشه سایت در جوملا خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *