سئو رایگان

سئو رایگان چیست؟

منظور از سئو رایگان فعالیت هایست که شما به عنوان یک وبمستر قصد دارید بدون صرف هزینه، سئو و بهینه سازی سایت خود را به دست بگیرید. در اینترنت ابزارهای سئو رایگان زیادی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کرده و به صورت مجانی از خدمات خوب آنها بهره بگیرید. همچنین شما به عنوان یک وبمستر می توانید از طریق مشاوره رایگان سئو که در بعضی از سایت ها از جمله رادزاد صورت می گیرد می توانید با سئو و مسائل راهبردی آن آشنا شوید و از خدمات مشاوره ای ما بهره بگیرید. به وسیله بخش آموزش سئو رادزاد نیز می توانید بر اطلاعلات خود کم کم افزوده و تصمیمات بهتری برای استراتژی سئو سایت خود انتخاب کنید. سوالات مرتبط خود را در بخش کامنت هر مطلب نیز می توانید از ما پرسیده تا در اسرع وقت پاسخ آن را دریافت کنید.

سئو رایگان یا سئو غیر رایگان؟

اگر از جمله افرادی هستید که قصد دارید به صورت رایگان سئو سایت را انجام دهید به یک سری نکات از ابتدا می بایست توجه کنید. سئو یک تاکتیک پیچیده است و اثرات آن در دراز مدت مشخص می شود. در صورتی که بخواهید از ابتدا و با صحیح و خطا (که در سئو آماتورها کاملا اجتناب ناپذیر است) کار سئو سایت را انجام دهید مطمئنا با اختلالاتی در آینده مواجه خواهید شد. شاید مشکلاتی که برای سایت پیش بیاید جبران ناپذیر بوده و شما را کلا از ادامه فعالیت سایت نا امید گرداند. در این بین نیز چیزی که هدر رفته زمان و سایر هزینه هایی بوده که تا به حال برای آنها خرج کرده اید.

همچنین پیشنهاداتی که در مشاوره سئو به شما داده می شود معمولا به شکل کلیست و مطمئنا در ادامه راه با مشکلاتی مواجه می شوید که به خدمات تخصصی تر نیاز پیدا می کنید و این خدمات بدون صرف هزینه قابل دریافت نمی باشد.

پیشنهاد ما برای کسانی که قصد سئو رایگان سایت خود را دارند اینست که همواره در ابتدای راه از خدمات تخصصی سئو بهره بگیرند و در حد معقول برای آن هزینه کنند. به عنوان مثال سئو داخلی، بهینه سازی کدها، انتخاب کلمات کلیدی، انتخاب نام صفحات، ساختار یو آر ال ها، انتخاب هدینگ و تعیین داده های متا را حتما به یک سئوکار حرفه ای بسپارند. چرا که اشتباه در این قسمت ها در اکثر مواقع جبران ناپذیر بوده و در بخشهایی مانند کلمات کلیدی از همان ابتدا بایست بر اساس یک سری اصول و آنالیز های دقیق انتخاب شوند .

بعد از ایجاد ساختار درست سایت می توانید در صورتی که فرصت آن را دارید، به مطالعه بیشتر پرداخته و به سئو رایگان سایت خود بپردازید. این روش بهترین روشیست که برای کسانی که صاحب سایت هستند و تا حدی نیز به سئو علاقه مندند پیشنهاد می گردد.

سئو رایگان

آیا سئو صد در صد رایگان واقعیست؟

بعضی از شرکت های نوپا به واسطه ورود تازه به عرصه سئو دست به شعارهای تبلیغاتی مانند سئو رایگان می زنند. هدف این شرکت ها کسب بازدید کننده به واسطه این گونه تبلیغات است. شرکت هایی که ارائه دهنده سئو رایگان به صورت صد در صد هستند هیچگاه تضمینی برای گارانتی صحیح بودن خدمات خود ارائه نمی دهند و چه بسا به واسطه فعالیت هایی که انجام دهند سایت شما را با پنالتی گوگل نیز مواجه کنند.

بسیاری از این شرکت ها نیز در ابتدا به صورت رایگان خدماتی را به شما ارائه داده و شما احتمالا با افزایش رتبه سایت خود مواجه می شوید. اما بعد از مدتی چون این افزایش رتبه موقتی به واسطه سئو کلاه سیاه انجام شده سایت شما دچار افت رتبه شدید شده یا کلا از صفحه نتایج جستجو حذف خواهد شد. این گونه سایت ها در این حالت با پیشنهاد رفع این مشکل با هزینه های سرسام آور عملا شما را فریب داده و مبلغ هنگفتی را از شما دریافت می کنند.

پیشنهاد ما همواره استفاده از متخصصین با تجربه در هر کاری در زمینه آی تی می باشد. چرا که این خدمات نیاز به اطلاعات تخصصی زیادی داشته که غالب افراد از آن هیچ سر رشته ای ندارند. آیا شما حاضرید صرفا با مشاهده کار یک مکانیک، از این پس تعمیر اتومبیل خود را انجام دهید؟ آیا صرفا با دیدن کار یک نصاب شیر آلات از این پس تعمیر شیر آلات منزل را خود به دست می گیرید؟ بسیاری از ما در زمان هایی دچار این چنین توهماتی شده ایم و کارهای تخصصی که در آن سر رشته نداریم انجام داده و بعد از خراب کاری، مجبور شده ایم با صرف هزینه چند برابر، تعمیر اتومبیل یا مشکلات فنی ساختمان را به پایان برسانیم.

بایست بپذیریم که هیچ چیز رایگان و در عین حال صدر درصد قابل اعتمادی وجود نداشته و مسائل دنیای امروز از جمله سئو نیز بسیار پیچیده تر شده است. بنابراین بهتر است هر کاری را به متخصص آن سپرده تا در انتها بعد از قبول شکست، مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نگردیم.