قیمت سئو داخلی سایت

قبل از از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. تعرفه سئو داخلی در رادزاد بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت زیادی انجام میشود.

تعرفه پایه سئو داخلی سایت 400 هزار تومان بوده و با توجه به وضعیت حال حاضر سایت و حجم و اندازه آن، بر این مبلغ افزوده می شود. جهت استعلام دقیق هزینه سئو داخلی، با ما تماس بگیرید. این هزینه، صرف کارهای های زیر می شود:

1- سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها (Description، Robots و ...)
2- سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های H1 و H2 و ...
3- ساخت و بهینه سازی سایت مپ
4- فعال کردن Htaccess. و تصحیح تنظیمات آن
5- ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت
6- بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان
7- بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده HTML
8- فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
9- فعال کردن کش سایت
10- جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت
11- بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت
12- مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript
13- بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)
14- ترکیب فایل های CSS 
15- اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت
16- ثبت وبسایت در وبمستر گوگل
17- بهینه کردن حجم سایت

18- لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت
19- بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت
20- بررسی ویژگی Keep Alive
21- افزایش سرعت سایت
22- بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات

قیمت سئو خارجی سایت

هزینه سئو خارجی سایت که در واقع در بسیاری از مواقع با عنوان کلی هزینه سئو یاد می شود به عوامل بسیاری وابسته است. براورد تعیین قیمت سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که توسط تیم ما صورت می گیرد، تخمین زده می شود. به بیان دیگر عبارت تعرفه سئو به این شکل که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

در حالت کلی قیمت سئو و بهینه سازی به موارد زیر وابسته است:

  • میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
  • عمر سایت و دامنه
  • وضعیت و میزان فعالیت رقبا
  • مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آنها
  • وضعیت و جایگاه فعلی سایت
  • تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
  • تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو
  • مشاوره، آموزش و پشتیبانی

اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند. به همین دلیل ما تعرفه سئو را در حالت نرمال به صورت پکیج های زیر درآورده ایم. انتخاب تعداد کلمات کلیدی به شما وابسته است، اما میزان سختی کار توسط کارشناسان ما تعیین می شود. با استفاده از تماس با ما از طریق تلفن 09120745134 یا صفحه تماس با ما می توانید از اینکه سئو سایت شما در کدام سطح دشواری قرار دارد آگاه شوید. پس از آن در صورتی که علاقه مند به سئو سایتتان توسط تیم ما هستید، قراردادی با امضای ما برای شما ارسال شده و پس از پرداخت هزینه، کار سئو شروع می گردد.

 

سئو / 2000000 تومان

سطح 1

سئو یک کلمه کلیدی
تولید محتوای اختصاصی
سئو / 3000000 تومان

سطح 2

سئو یک کلمه کلیدی
تولید محتوای اختصاصی

سئو / 8000000 تومان

سطح 4

سئو یک کلمه کلیدی
تولید محتوای اختصاصی
سئو / 15000000 تومان

سطح 5

سئو یک کلمه کلیدی
تولید محتوای اختصاصی

 

کلاس بندی بر اساس ترکیب میزان سختی سئو، کلمه کلیدی و وضعیت سایت شما و رقبا تعیین شده و در صورتی که کلمه کلیدی دوم یا سومی را بخواهید به سفارشتان اضافه کنید، هر یک ممکن است در سطوح متفاوتی قرار داشته باشند.

سئو سایت به صورت ماهانه و بر اساس یک بودجه مشخص

بعضی از وبسیات ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسیات خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وبسیات ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. آنها در آینده می خواهند به درامد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.

پیشنهاد تیم رادزاد برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند. صرف هزینه سئو در این کار می تواند به شکل ماهانه انجام شود و ما بر اساس این بودجه بهترین پلن را برای شما آماده کرده تا با بهترین قیمت سئو و در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

از مزایای این نوع سرمایه گذاری بر روی سئو، مشاهده پیشرفت کار و صرف هزینه سئو بر مبنای آن است. در این پروژه ها، شما به صورت ملموسی ارتقا آرام سایت خود را مشاهده می کنید و مطمئنا اعتماد بیشتری بین شما و سئوکار تان ایجاد می شود. همچنین از هزینه یک باره بر روی سئو خودداری کرده و بودجه بیشتری برای سایر کارهایتان خواهید داشت.

هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

از دیگر مزیت های صرف هزینه ماهانه بر روی سئو، سپردن بخش تهیه محتوا به ماست. یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست. اما بسیاری از کارفرماها فرصت و تخصص چنین کاری را ندارند. در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. در نظر داشته باشید که امروزه یک سایت بدون بخش تولید محتوا، نمی تواند در سئو موفق باشد.

پکیج های سئو ماهانه سایت عبارتند از: 

ماهانه / 1000000 تومان

پکیج سئو 1

تولید 1 محتوا
500 الی 700 کلمه
60 عدد بک لینک
ماهانه / 2000000 تومان

پکیج سئو 3

تولید 3 محتوا
2000 الی 2500 کلمه
100 عدد بک لینک

 

ماهانه / 2800000 تومان

پکیج سئو 4

تولید 5 محتوا
3000 الی 3500 کلمه
130 عدد بک لینک
ماهانه / 4000000 تومان

پکیج سئو 5

تولید 7 محتوا
4000 الی 5000 کلمه
200 عدد بک لینک

 

به همراه تمامی این پکیج ها، خدمات سئو داخلی، پیدا کردن کلمات کلیدی جدید، ارائه راهکارهای جدید سئو و همچنین پشتیبانی و مشاوره تخصصی سئو در ساعت های کاری ارائه می شود. در صورتی که در قسمت تولید محتوا، بخش مجزایی در مجموعه خود دارید میتوانید این قسمت را از پکیج ها حذف کنید. در صورت حذف تولید محتوا از پکیج ها، 20 درصد از قیمت ها کاسته می گردد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات شما را با جان و دل میخوانیم و به آنها پاسخ خواهیم داد.
پیوست ها (0 / 2)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما