Loading...
  • تماس با ما: 91303520-021
  • ساعت کاری: 09:30 تا 18:00
ورود
ثبت


  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است
داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

گوگل به صاحبین وب سایت ها هشدار داده است که بسیاری از داده های گزارش شده ماه آوریل در گوگل سرچ کنسول اشتباه است. علت این مسئله از دست رفتن داده ها بیان شده است.

داده های از بین رفته متعلق به تاریخ 9 تا 25 آوریل هستند. علت این مشکل در روز 26 آوریل رفع شده است، اما داده های مرتبط با آن تاریخ همچنان بازیابی نشده اند. تنها داده ای که تحت تاثیر قرار نگرفته، گزارشات بخش Performance است.

به وضوح مشخص است که صاحبین وب سایت ها و مشتریان شرکت های سئو بایستی از این مسئله واقف باشند. متخصصین سئو بایستی در جریان باشند که در هنگام تهیه گزارش سئو برای مشتریانشان، در پاورقی ذکر کنند که داده های مرتبط با ماه آوریل دارای نقص هایی است.

علت بروز این مشکل در گردهمایی اخیر گوگل، باگ مرتبط با بخش ایندکس این موتور جستجو معرفی شده است. در حال حاضر اعلام شده که این باگ در انتهای ماه آوریل رفع شده است. داده های گزارش شده از این روز به بعد (26 آوریل) کاملا صحیح بوده، اما بعید است که داده های قبلی بازگردانی شوند.


نظرات (0)

دارای امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - برای دسترسی به امکانات بیشتر (پاسخ دادن به کامنت دیگران یا آپلود فایل) ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
به این پست امتیاز دهید:
پیوست ها (0 / 2)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. گفتگو از طریق واتس اپ!
Close and go back to page