• تماس با ما: 91322110-021
  • ایمیل به ما: info@radzad.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 18:00
ورود
ثبت


cart

سبد خرید خالی می باشد

داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

گوگل به صاحبین وب سایت ها هشدار داده است که بسیاری از داده های گزارش شده ماه آوریل در گوگل سرچ کنسول اشتباه است. علت این مسئله از دست رفتن داده ها بیان شده است.

داده های از بین رفته متعلق به تاریخ 9 تا 25 آوریل هستند. علت این مشکل در روز 26 آوریل رفع شده است، اما داده های مرتبط با آن تاریخ همچنان بازیابی نشده اند. تنها داده ای که تحت تاثیر قرار نگرفته، گزارشات بخش Performance است.

به وضوح مشخص است که صاحبین وب سایت ها و مشتریان شرکت های سئو بایستی از این مسئله واقف باشند. متخصصین سئو بایستی در جریان باشند که در هنگام تهیه گزارش سئو برای مشتریانشان، در پاورقی ذکر کنند که داده های مرتبط با ماه آوریل دارای نقص هایی است.

علت بروز این مشکل در گردهمایی اخیر گوگل، باگ مرتبط با بخش ایندکس این موتور جستجو معرفی شده است. در حال حاضر اعلام شده که این باگ در انتهای ماه آوریل رفع شده است. داده های گزارش شده از این روز به بعد (26 آوریل) کاملا صحیح بوده، اما بعید است که داده های قبلی بازگردانی شوند.


نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - برای دسترسی به امکانات بیشتر (پاسخ دادن به کامنت دیگران یا آپلود فایل) ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 2)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page