• تماس با ما: 91322110-021
  • ساعت کاری: 09:00 تا 18:00
ورود
ثبت نام


مقالات سئو

مقالات سئو و دیجیتال مارکتینگ

مقالات سئو و بهینه سازی سایت یکی از پرطرفدارترین قسمت های سایت رادزاد می باشد. در این صفحه مقالات رایگان سئو و مباحث مرتبط با آن را گرد آورده ایم. این مقاله ها، شامل اطلاعات آموزشی درباره سئو هر گونه سایتی می شود و چنانچه قصد خواندن آموزش سئو وردپرس یا آموزش سئو جوملا را دارید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد. چرا که اصول سئو هر دو سیستم مدیریت محتوا مانند یکدیگر می باشد و تفاوت، صرفا در ابزار هاییست که در سایت از آنها استفاده می کنید. پیش از شروع خواندن این مقالات پیشنهاد می کنم که حتما مطلب آموزش کامل سئو را مطالعه کنید.

اگر از علاقه مندان به سئو هستید و قصد دارید که به صورت خصوصی و حرفه ای آن را بیاموزید، میتوانید از دوره های خصوصی تدریس سئو ما بهره ببرید. در این دوره ها به صورت کامل و جامعی، تمام سرفصل های سئو آموزش داده می شوند. این آموزش ها بسته به خواسته شما می تواند به صورت حضوری و یا اگر در خارج از تهران هستید، به صورت غیر حضوری و از طریق اسکایپ برگزار گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و اطلاع از شهریه ها، صفحه تدریس سئو را مشاهده فرمایید.

شنبه, 27 مهر 1398

سئو (SEO) مخفف چیست؟

سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization است. اما معنای واقعی این عبارت چیست؟ و سئو مستلزم چه اقداماتیست؟ به طور خلاصه سئو بر روی افزایش رتبه سایت و کسب ترافیک ارگانیک از نتایج جستجو متمرکز است. منظور ما از ارگانیک، کسب رتبه در نتایج جستجو بدون پرداخت پول به موتورهای جستجو است.
چهارشنبه, 24 مهر 1398

مدیریت سئو چیست؟

امروزه موتورهای جستجو بیش از پنجاه درصد وروردی های یک سایت را تشکیل می دهند و به همین دلیل کسب و کارهای بیشتری در حال حاضر به بهینه سازی وب سایت و مدیریت سئو علاقه نشان می دهند. چرا که این اقدامات موجب افزایش درامد آنها و بزرگتر شدن شرکتشان می گردد.
سه شنبه, 23 مهر 1398

تاثیر محتوا در سئو - نقش و ارزش محتوا در سئو چیست؟

آیا میدانید که سئو با محتوا آغاز شده و با محتوا نیز ادامه می یابد؟ اما با این وجود متاسفانه بسیاری از پروژه های سئو بر مبانی محتوا نیست.
سه شنبه, 16 مهر 1398

اصول سئو در تولید محتوا چیست؟ چگونه آنها را رعایت کنیم؟

دیگر این حقیقت که سئو و محتوا به شدت به هم مرتبطند یک راز محسوب نمیشود. بدون سئو، محتواها در صفحه اول گوگل قرار نگرفته و در نتیجه ترافیکی از آن کسب نمی گردد.
یکشنبه, 14 مهر 1398

نوشتن محتوای جذاب، چگونه محتوای جذاب تولید کنیم؟

برخی قادر به تولید محتوای جذاب هستند، برخی نیز می توانند محتوای با کیفیت از نظر سئو تولید نمایند. افراد بسیار کمی هستند که توانایی نوشتن محتوا با هر دو ویژگی را دارند.
پنج شنبه, 11 مهر 1398

سئو مطالب (پست ها یا نوشته ها) در وردپرس

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای در جهان محسوب می شود. فرصت های زیادی برای بهینه سازی در یک وب سایت وردپرسی وجود دارد، مخصوصا اگر تاکنون کاری در این حوزه انجام نداده باشید. به عنوان صاحب یک کسب و کار آنلاین یا حتی متخصص سئو، آشنایی با وردپرس یک حرکت هوشمندانه محسوب می گردد.
دوشنبه, 01 مهر 1398

آموزش سئو مطالب سایت

هدف از سئو مطالب سایت ارائه محتوا در قالب نیاز کاربران است. اگر به دنبال ارتقا بازاریابی محتوا و افزایش بازگشت سرمایه هستید، بایستی از راهکارهایی استفاده کنید که در این راستا به شما کمک کنند.
پنج شنبه, 28 شهریور 1398

بهینه سازی نقشه سایت با 13 راهکار عملی

ساخت نقشه سایت (سایت مپ یا Sitemap) یکی از مهمترین بخش های بهینه سازی هر وب سایتی است. نقشه های سایت نه تنها طرحی از وب سایت شما به مورتوهای جستجو به نمایش می گذارند، بلکه آنها قادر به ارائه اطلاعات زیر نیز هستند:
دوشنبه, 25 شهریور 1398

7 روش بهینه سازی Crawl Budget برای سئو

موضوع Crawl Budget یکی از جنبه های حیاتی سئو است که اغلب دست کم گرفته می شود. یک متخصص سئو در این زمینه بایستی اقدامات فراوانی را انجام دهد. به طور خلاصه Crawl Budget بایستی مورد بهینه سازی قرار گیرد.
جمعه, 22 شهریور 1398

کاهش بانس ریت | 20 روش موثر در کاهش نرخ پرش (Bounce rate)

بانس ریت یکی از پارامترهای مبهم در ارزیابی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ است. این پارامتر به صورت عمومی با هدف درک تجربه کاربری وب سایت آنالیز می گردد.

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. گفتگو از طریق واتس اپ!
Close and go back to page