آموزش سئو

آموزش سئو و بهینه سازی سایت یکی از پرطرفدارترین قسمت های سایت رادزاد می باشد. در این صفحه به آموزش رایگان سئو و مباحث مرتبط با آن می پردازیم. این آموزش ها شامل آموزش سئو هر گونه سایتی می شود و چنانچه قصد خواندن آموزش سئو وردپرس یا آموزش سئو جوملا را دارید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد. چرا که سئو هر دو سیستم مدیریت محتوا مانند یکدیگر می باشد و تفاوت، صرفا در ابزار هاییست که در سایت از آنها استفاده می کنید.

اگر از علاقه مندان به سئو هستید و قصد دارید که به صورت خصوصی و حرفه ای آن را بیاموزید، میتوانید از دوره های خصوصی تدریس سئو ما بهره ببرید. در این دوره ها به صورت کامل و جامعی، تمام سرفصل های سئو آموزش داده می شوند. این آموزش ها بسته به خواسته شما می تواند به صورت حضوری و یا اگر در خارج از تهران هستید، به صورت غیر حضوری و از طریق اسکایپ برگزار گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و اطلاع از شهریه ها، صفحه تدریس سئو را مشاهده فرمایید.

داده های ساختار یافته (Structured Data) چیست؟

احتمالا تاکنون عبارت های داده های ساختار یافته یا structured data، Schema.org و JSON-LD به گوشتان خورده است. اما در واقع این عبارات به چه معنایی هستند؟ داده های ساختار یافته چیست؟ Structured Data چه کاری انجام می دهند؟ و چه ارتباطی بین آنها و سئو وجود دارد؟ این مطلب مختص تمام کسانیست که علاقه مند جواب این سوالات را بدانند. پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

آیا لینک های نوفالو برای سئو بد هستند؟

بسیاری از افراد فعال در سئو لینک های نوفالو را برای سئو بد میدانند. آیا این لینک ها به آن اندازه که توسط آنها گفته می شود، بد هستند؟ جواب این سوال نه است و احتمالا بسیاری از شما را غافلگیر کرده است. در ادامه به این مسئله می پردازیم که چرا این افراد در اشتباه هستند.

ادامه مطلب...

گزارش سئو | 10 مورد الزامی در گزارش بهینه سازی سایت

اندازه گیری یکی از اجزای ضروری هر فعالیت بازاربابیست. نه تنها برای درک تاثیر اقتصادی فعالیت هایمان، بلکه برای ارائه گزارشات خود به مشتریان نیز نیاز به اندازه گیری داریم. گزارش دهی، تلفیق این اندازه گیری در شکلی محسوس از نمایش کارایی و نتایج فعالیت هاست، بنابراین گزارش دادن به شیوه صحیح امری بسیار ضروریست.

ادامه مطلب...

دسته کردن کلمات کلیدی (Keyword Clustering) چیست؟

آیا هنوز به دنبال بهینه سازی کلمات کلیدی سایت هستید؟ مطمئن باشید که در این راه تنها نیستید. مسئله اینست که کسب و کارها در حال حرکت رو به جلو هستند و بنابراین نبایست از قافله عقب بمانید. یکی از این موارد دسته کردن کلمات کلیدیست.

ادامه مطلب...

نقد کاربران، روش سئویی که دیگر یک راز نیست

فارغ از اینکه در چه حیطه ای مشغول فعالیت هستید، رسیدن به نتایج ابتدایی گوگل، جز آرمان های شماست. سئو همان چیزیست که وبسایت شما را به آن نقطه می رساند و شامل بیش از 200 فاکتور رتبه بندی از جمله کیفیت محتوا، بک لینک ها، بهینه سازی برای موبایل و کلمات کلیدی است. با اینکه این پارامترها از ابتدای پیدایش گوگل بر الگوریتم جستجوی آن سلطه داشته اند، اما چند سالیست که فاکتورهای جدید مانند نقد کاربران نیز تاثیر گذار گشته است. نقد کاربران موجب افزایش یا کاهش رتبه سایت در نتایج جستجو می گردد، اما این مسئله چگونه بر روی سئو تاثیر گذار است؟

ادامه مطلب...

5 اصل در هوشمندتر کردن محتوا

همگرایی سئو و بازاریابی محتوا در طی چند سال یکی از مسائل انکار نشدنی در بازاریابی بوده است. در طی نظرسنجی که اخیرا از طرف شرکت BrightEdge انجام شده است، 97% بازاریابان بر این عقیده بوده اند که این دو مفهموم کاملا به سمت یکدیگر همگرا هستند. با توجه به اینکه تقریبا 51 درصد ترافیک سایت از طریق نتایج جستجو تامین می شود، ما عقیده داریم که ارتقای درک تجمیع این دو مفهوم امری ضروریست.

ادامه مطلب...