طراحی سایت و سئو

در این صفحه به بررسی مطالب با سر فصل طراحی سایت و سئو می پردازیم. طراحی سایت قدم اول در فرایند یک کسب و کار است. معمولا طراحان سایت به مقوله سادگی و زیبایی سایت توجه بیشتری دارند و به خاطر عدم آگاهی از مقوله سئو، نکات مهمی را از قلم جا می اندازند. سئو سایت در هنگام طراحی ابتدایی و یا طراحی مجدد آن یکی از کارهاییست که حتما زیر نظر یک سئوکار مجرب می بایست انجام شود. همچنین طراحی نسخه موبایلی و رسپانسیو بودن سایت از نکاتیست که توسط طراح سایت می بایست مورد توجه قرار گیرد. جهت انجام طراحی سایت توسط تیم رادزاد، می توانید از بخش تماس با ما، سفارش خود را ثبت کنید.

مطالب مرتبط

تاثیر طراحی تعاملی وب سایت بر روی سئو

مجهز بودن یک وبسایت به طراحی تعاملی در بازار پر رقابت امروزی، امری بسیار ضروریست. وبسایت های تجاری استاتیک و ساده، در شروع پیدایش اینترنت قابل پذیرش بودند، اما امروزه و با رشد فزاینده تکنولوژی های وب، هیچ عذر و بهانه ای برای طراحی ضعیف وب سایت وجود ندارد. طراحی…
ادامه مطلب...

ساخت وب سایت با در نظر داشتن سئو

بعد از بسیاری از اما و اگرها بالاخره تصمیم به ساخت وب سایت گرفته اید. این وب سایت می تواند یک وبسیات شخصی بوده یا اینکه برای کسب و کار شما طراحی گردد. شما می دانید که می بایست به طراحی آن اهمیت داده و از نوشته های مناسبی در…
ادامه مطلب...

بردکرامب (Breadcrumbs) چیست و تاثیر آن بر روی سئو چگونه است؟

بردکرامب ها قسمت مهمی از هر وبسیات خوب به شمار می روند. این متن های لینک دار نه تنها به کاربران اعلام می کنند که در کدام قسمت از سایت هستند، بلکه به موتورهای جستجو مانند گوگل هم کمک می کنند که ساختار سایت شما را درک کنند.
ادامه مطلب...

آیا آیفریم بر روی سئو تاثیرگذار است؟

اگر اسم آیفریم به گوش شما خورده است، احتمالا به دنبال ابزاری هستید تا محتوای یک سایت دیگر را بدون اینکه بر روی سئو سایت تاثیر منفی بگذارید و محتوای تکراری ایجاد کنید، در سایت خود به نمایش بگذارید.
ادامه مطلب...