سئو و لینک سازی

در این صفحه به بررسی مطالب با سر فصل سئو لینک یا همان لینک سازی می پردازیم. لینک بیلدینگ یکی فرایندهای همیشگی یک سایت سئو شده موفق است. ایجاد شبکه لینک مناسب داخلی و خارجی با انکر تکست های مناسب می توانید تاثیر بسیار مثبتی در سئوی سایت داشته باشد. لینک سازی و ساخت بک لینک یکی از چالش برانگیزترین قسمت های سئو است که با صحیح و خطاهای بسیاری سر و کار دارد.

مطالب مرتبط

ترافیک ارجاعی چیست؟ چگونه Referral Traffic را افزایش دهیم؟

اغلب بازاریابان آنلاین یک هدف مشترک دارند و آن افزایش ترافیک سایت است. راه های زیادی نیز برای دستیابی به این هدف وجود دارد که تعدادی از آنها عبارتند از: سئو و بهینه سازی سایت، تبلیغات کلیکی یا PPC، وبلاگ نویسی، بازاریابی شبکه های اجتماعی و غیره. مشکل از اینجا شروع می شود که سئو معمولا زمانبر است، محیط وب از محتوای وبلاگ ها اشباع شده است، تبلیغات کلیکی گران است و بازاریابی در شبکه های اجتماعی نیز همواره با مشکل بازگشت سرمایه رو به روست.

یکی از راه های اغلب نادیده گرفته شده که تاثیر بسیار بزرگی در موفقیت سایت دارد، ترافیک ارجاعی یا Referral Traffic است. اما ترافیک ارجاعی چیست و چگونه می توان با استفاده از آن به افزایش ترافیک و درامد سایت رسید.

ادامه مطلب...

لینک نوفالو چیست؟ تفاوت لینک فالو و نوفالو در سئو

افرادی که در زمینه سئو تازه کار هستند و به تازگی در حال کسب اطلاعات در زمینه بهینه سازی سایت باشند، ممکن است از هیاهوی ایجاد شده در پی لینک های نوفالو در برابر لینک های فالو تعجب کنند. در این مطلب ابتدا این لینک های نوفالو و فالو را بررسی و تعریف می کنیم و بعد از بیان تفاوت آنها، به تاثیر آنها در سئو وب سایت می پردازیم.

ادامه مطلب...

چک لیست سئو

هر زمان که شما یک سایت جدید را راه اندازی می کنید نیازی به یک چک لیست سئو دارید تا از درست بودن همه پارامترهای سئو مطمئن شوید. راهکارهایی وجود دارد که در هر شرایطی و در هر سایتی می بایست اجرا شوند و به نوع سایت بستگی ندارد. در این چک لیست سئو به بیان مهمترین موارد می پردازیم.

ادامه مطلب...