صفحه اصلی رادزاد انجمن ها تولید و بازاریابی محتوا برای دو عنوان مشابه چطور محتوای متفاوت بنویسم؟

• این موضوع خالی است.
نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      mohamad
      میهمان

من یک سایت محتوایی دارم مثلا یک مقاله کامل همراه با ویدیو و توضیحات کامل در مورد کفش پیاده روی مردانه نوشتم. الان می خوام یک مقاله دیگه در مورد کفش پیاده روی زنانه بنویسم و از اونجایی که فرق زیادی بین این دو نیست مقاله تقریبا یک شکل میشه چیکار کنم که مقاله تکراری نشه و گوگل محتوی کپی تشخیص نده؟ از تگ کنونیکال استفاده کنم؟ و نظر شما چیه؟

hadi
      میهمان

از نظر من کفش زنانه و مردانه تقریبا دو مقوله متفاوت هستند و نمیتونند توضیحات صد در صد یکسانی داشته باشند.

• این پاسخ 2 روز، 9 ساعت پیش توسط radzad اصلاح شده است.
      mohamad
      میهمان

صد درصد یکسان نیست اما تا حدودی مشابه هست.

hadi
      میهمان

نباید کپی از روی هم باشند. مخاطبینش دو جنس مخالف هم هستند و طبیعتا نیازها و انتظاراتشون در حین انتخاب کفش متفاوته. موشکافانه تر به موضوع نگاه کنید تا مطالب متفاوت و با کیفیتی رو تولید کنید.

برای دو عنوان مشابه پیشنهاد می کنم بدید دو تا فریلنسر به طور مستقل براتون بنویسن. این طوری هر کدوم از منظر و نگاه خودشون محتوا تولید می کنند. من خودم معمولا این کارو می کنم. با توجه به هزینه تولید محتوای بالای شرکت ها معمولا میدم فریلنسر ها برام محتوا ایجاد کنند. تا الان نتیجه خوبی گرفتم و تو سایتم رو عبارت های زیادی جایگاه گرفتم. امیدوارم تو گذر زمان عملکردشون ضعیف نشه اخه خیلیا در شروع کار خیلی خوب بودن ولی گذر زمان خیلی افت کردند

نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.